Montaj ve Demontaj Hizmeti

Fabrika kurulum – montaj demontaj, tabela montaj, tekne ve yat taşıma indirme, trafo montaj ve demontaj, endüstriyel kazan montaj ve demontaj, dizi film çekimleri, ışıklandırma direkleri ampul değişimi tamir bakım ve onarımları, elektrik hatları, dış cephe çalışmaları, tabela montajı, reklam çalışmaları, şantiye içi çalışmalar, ağır sanayi, kule vinç montaj ve demontaj işlerinizi deneyimli ekibimiz ve bakımlı araçlarımızla çabucak hallediyoruz.

Fabrikaların bir alandan başka bir alana taşınması yada yeni fabrika kurulumlarında fabrika cihaz, ekipman ve makinelerin nakliye ve yerleştirilme işlemleri profesyonellik, dikkat ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Günümüzde çalışma şartları, teşvikler, maliyet unsurları gibi pek çok nedenden dolayı fabrikaların, endüstriyel tesislerin taşınması sıklıkla gerçekleşmektedir.

Fabrika ve endüstiriyel tesislere ait değerli ekipmanların, makinelerin, üretim hatlarının herhangi bir zarar görmeden yerlerinden alınması, nakliyesi ve yeni yerlerine yerleştirilme işlemlerini firmamzı Bedeloğlu Nakliye Vinç Ltd. Şti, itina ile gerçekleştirmektedir. Fabrika nakliyelerinde, profesyonel bir ekibin kaliteli ekipman ve araçlarla çalışması bir gerekliliktir. Yaşanabilecek kazaların ve istenmeyen sonuçların önüne ancak, belirli standartlar ile gerçekleştirilen nakliye hizmetleri ile geçilebilmektedir. Fabrika ekipmanı nakliyelerinde, iş ve işçi güvenliği koşullarını sağlayan firmamızı hedefi bugüne kadar yaptığımız tüm nakliye işlerinde olduğu gibi hatasız ve kazasız bir hizmet vermektir.

Sakarya Vinç engin tecrübeleri ve bilgi birikimi ile Türkiye'nin önde gelen firmalarına kiralık vinç alanında partnerlik yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Firmamızın siz değerli müşterilerine yardım edebileceği alanlar:

Yükleme
Boşaltma
Hertürlü makine montaj ve demontajı
Kule vinç montaj ve demontajı
Çelik konstrüksüyon montaj ve demotajı
HI-AB vinçlerle her türlü nakliyat
Sabit sepetle çalışma imkanı
Elektrik şebeke direkleri dikme ve hat çekme
Tünel kalıp montajları demontajları
Tank montajları
Gemi tahliyesi
Nakliyat ve ağır nakliyat
G sınıfı ehliyetli deneyimli elemanlarımızla işlerinizi itina ile yapmayı taahhüt ediyoruz.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.